Termín akce:

6. dubna - 30. listopadu 2019

 

Popis akce:

Vrchařskou korunu pražskou získá každý cyklista, který zdolá v daném období všech 20 předepsaných vrcholů. Jako důkaz je třeba na každém vrcholu se vyfotit tak, aby bylo patrné, že jde o daný vrchol, a pak poslat všech 20 fotografií na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. O pořadí bude rozhodovat datum a čas odeslání fotek.

Pro účast není nutné se nikde registrovat a samotná účast je bezplatná. Zasláním vrcholových fotografií, jména a bydliště dávají účastníci organizátorům souhlas tyto fotografie a informace použít ke zveřejnění na webových stránkách, facebooku a v tisku. Souhlas můžete kdykoli odvolat. Pokud nesouhlasíte se zveřejněním, je nutno to výslovně uvést v emailu. V takovém případě bude držitel veden ve výčtu držitelů jako „bezejmenný“.

Cyklisté se VKP účastní na vlastní nebezpečí!

 

Seznam vrcholů najdete v sekci Vrcholy.

Mapu vrcholů zobrazíte pod tímto odkazem: https://mapy.cz/s/3pPUm

 

Ceny:

Každý držitel VKP obdrží cenu (jaká ta cena bude, to nikdy předem netušíme).

 

Kategorie:

  • HLAVNÍ KATEGORIE (muži) - o pořadí rozhoduje datum a čas odeslání fotek na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  • HLAVNÍ KATEGORIE (ženy) - o pořadí rozhoduje datum a čas odeslání fotek na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  • Nejmladší držitel VKP
  • Nejstarší držitel VKP
  • Nejvzdálenější držitel VKP

 

Průvodce VKP:

K letošnímu ročníku jsme připravili průvodce, ve kterém se můžete dozvědět o jednotlivých vrcholech všechny podstatné informace. Celý průvodce ve formátu PDF je ke stažení níže: